Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

LPG-MASSAAŽ

Hooldus on mõeldud kõigile, kes soovivad parandada organismi ainevahetusprotsesse, aktiveerida lümfi- ja vereringlust kehas, puhastada organismi jääkainetest. Samuti soovitame LPG tselluliidiravi neile, keda häirivad tselluliidiprobleemid, liigne kehakaal, tursed kehal või jalgades ja  lõtvunud nahk. Aga ka väsimus, uneprobleemid või seedimisega seotud probleemid. Hooldus hõlmab kogu keha. Iga hooldus lähtub kliendi/patsiendi näidustustest.

LPG MASSAAŽ – MIS SEE ON JA KUIDAS TOIMIB?

LPG massaažisüsteemi leiutajaks on arsti ja inseneri haridusega Luiz Paul Guitay. Tänaseks päevaks on LPG süsteemi täiustamiseks tehutd juba üle 80 teadusuuringu. LPG massaažisüsteem pärineb Prantsusmaalt ning võeti kasutusele juba 1980-ndatel aastatel.. Algselt oli LPG massaažisüsteem mõeldud kasutamiseks taastusravis, hiljem levis meetod ilusalongidesse. Tänaseks kasutatakse LPG tehnoloogiat enam kui 70-nes riigis. Endermoloogiline massaaž on raviliik, milles on koondatud erinevad massaažiliigid: üld-, lümfi-, punkti- ja jalatallamassaaž.

Endermoloogilist hooldust tehakse aparaadi abil, mis kujutab endast vaakumvooliku külge kinnitatud kaherullilist masseerijat, millega efektiivselt töödeldakse nahka ja nahaaluskudet: otsikuga tõstetakse nahk kõrgemale ja töödeldakse nahaaluskudet, vabastades seal olevad lümfiteed, mis on kokku surutud rasvarakkude ja neid ümbritsevate jääkainete poolt. Jääkained liiguvad protseduuri tulemusel vabanenud lümfiteid mööda verre ja jõuavad läbi neerude uriini, väljudes organismist. LPG massaaži abil paraneb kudede üldine ainevahetus, aktiviseerub lipolüüs, kiireneb lümfiringe. LPG masaazhi käigus mõjutatakse närvisüsteemi- ja vereringe punkte, tänu millele väheneb jalgade külmetamine, paraneb uni, langeb psühhoemotsionaalne pinge. Seedimine paraneb ainevahetuse kiirenemise tõttu, liigestesse ladestunud soolad hakkavad lahustuma.

Pea tund aega kestva protseduuri käigus, töödeldakse keha erinevaid piirkondi – selga, kõhtu, tuharaid,  käsi ja jalgu erinevas suuruses rullikutega. Oma toimelt meenutab LPG massaaž käsimassaaži, kuid rullikud ja vaakum suudavad suuremaid pindu efektiivsemalt mõjutada. Eeliseks on ka arvuti teel reguleeritav massaaži tugevus, kiirus ja sügavus ning võimalus erinevateks individuaalseteks programmideks, olenevalt kliendi vajadustest. Massaaži tehakse läbi spetsiaalse kostüümi, mis tagab protseduuri hügieenilisuse ning tõhususe. EI kasutate õlisid ega geele – võite tulla protseduurile kasvõi lõunavaheajal ning naasta tööle meeldiva puhta ja värske enesetundega!

Silmnähtava tulemuse saavutamiseks tuleks alustuseks läbi teha vähemalt kümne korra kuur, seejärel jätkata massaažidega kord paari nädala jooksul. Üldise enesetunde tõstmiseks võib teha ka üksikprotseduure. Näole on olemas spetsiaalsed ravi- ja kosmeetilise LPG massaaži protseduurid.

LPG massaaž on meeldiv ning hea tulemus tselluliidiravis põhineb organismi loomulike funktsioonide stimuleerimisel ja organismi kui terviku arvestamisel. LPG massaaž tagab hea enesetunde, annab energiat, motiveerib muutma toitumis- ja liikumisharjumusi.

Kui LPG endermoloogiline massaaž on eriti tulemuslik eelkõige tselluliidi ja pindmise rasvkoe mõjutamisel, siis LPG patendeeritud lipomassaaž on suunatud just sügavamal asetsevate lokaalsete rasvaladestuspiirkondade korrigeerimisele. Piirkonnad, mida ei ole võimalik mõjutada spordi ja toitumisega.

Vastunäidustused:

Üldised:

  • ägedad põletikud, palavik
  • pahaloomulised protsessid
  • diabeet, kui on häiritud perifeerne vereringe
  • antikoagulantravi
  • rasked südame- ja neeruhaigused
  • rasedus

Lokaalsed: (piirkonnad, mida protseduuri käigus ei mõjutata)

  • haavad
  • veenilaiendid
  • songad
  • nahast kõrgemad sünnimärgid

SALONGIS KASUTAME LPG INTEGRAL APARAATI.

Loe lisaks:

http://www.lpgsystems.com/