Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

NÄOHOOLDUS

 UUS! phFormula sari koos PROTON PEN nahauuendusega!

pHformula on uue põlvkonna kontrollitud keemiline nahauuenduse hooldus professionaalidele. See on midagi enamat kui lihtsalt keemiline koorimine!

Esimene farmaatseutilis-kosmeetiliste toodete sari, mis rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial ning vastab rangetele farmatseutilistele standarditele. Kontrollitud keemilise koorimise meetod aktiivselt provotseerib rakkude uuenemist kiirendatud kujul eri nahakihtides traumeerimata nahka. Dermatoloogilise nahauuendussüsteemina välja töötatud pHformula tooted aeglustavad ja leevendavad edukalt selliseid nahaprobleeme nagu naha vananemine, hüperpigmentatsioon, akne ja krooniline punetus.

 

Mikronõelumine – microneedling koos phformula hapetega annab suurepäraseid tulemusi naha pinguldamiseks, kortsude vähendamiseks ja naha noorendamiseks ning üldise välimuse parandamiseks, sh pooride ja ka aknearmide silumisel.

Soovitame mikronõelumise näohooldusi ca 4-6 nädalase vahega.

SUVISEKS HOOLITSUSEKS SOBIVAD IMELISELT UUED ÕRNAD NANONÕELAD!

pHformula Protonpen võimaldab kasutada spetsiaalset steriilset, ühekordset nanonõeltega otsikut, mille 108 erilist silikoonkoonust aitavad aktiivainetel 97% ulatuses imenduda ja aktiveerida nahas uuenemise protsessid. Selle tulemusena paraneb naha tekstuur, stimuleerub kollageeni tootmine, ühtlustub naha toon. Kui tavapärase mikronõelumise puhul peab arvetama, et hooldus pole kõige meeldivam ja taastumisele kulub aega, siis pHformula Protonpen nanonõelumise hooldus ei ole valulik ning üldiselt taastumine kiire.

NB! HOOLITSUS SOBIB KA IMETAVATELE EMADELE JA RASEDATELE!

 

dermapenampullidega

 

UUS! Microneedling CNC dermapen 

Microneedling dermapen on uusim ja kaaseagseim mikro-nõelravi vahend kosmeetikatööstuses. Microneedling pen erineb dermarollerist, kuna pisikesed nõelatorked jätavad üksnes väikse jälje ja nahk ei saa armilisi kahjustusi. Tulemuseks pinguldatud, trimmis, värskem ja ühtlasem jume. Protseduuri teostatakse mugava ja käepärase aparaadiga, mille otsikuks on pisikesed nõelad, millega tekitatakse nahale mikro-avad. Pisikeste nahaavade paljusus soodustab kasvufaktori vabanemist, mistõttu aktiveerub kollageen-elastiini tootmine ja moodustumine, soodustab ka hüaluroonhappe tootmise kasvu ning aitab toimeainetel paremini imenduda.

Protseduuri käigus kasutatakse steriilset hüaluroonhapet, mis pinguldab ja tõstab nahka, vähendab pindmisi kortse, muudab poorid väiksemaks ning vähendab pigmendilaike ja arme. Nahk näeb märgatavalt noorem ja säravam välja juba paari päeva mõõdudes ning aja möödudes tulemus paraneb veelgi. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida dermapeni kuur, mille kordused määratakse vastavalt naha seisundile. Taastumise aeg on 2-3 päeva.

Dermapen hoolitsus on ideaalne lahendus probleemidele nagu:

– Vananenud ja elujõuetu nahk – Kortsud – Armid (sh aknearmid, venitusarmid, rõugearmid, traumaarmid, põletusarmid) – Kuperoosa – Pigmendilaigud

Mida peab teadma?

Enne ja pärast protseduuri ei tohi 2 nädalat päevitada, käia solaariumis ega kasutada isepruunistuvaid tooteid.

Peale protseduuri:

– Ei ole soovitatav kasutada meigitooteid 12 tundi – Vältida alkoholi tarvitamist 24 tunni jooksul – Vältida sauna ja basseini 1 nädala jooksul – Vältida tugetoimelisi näoprotseduure kahe nädala jooksul Protseduuri viivad läbi üksnes spetsiaalse koolituse saanud spetsialistid. Dermapeni protseduure võib kombineerida teiste pakutavate protseduuridega.

VASTUNÄIDUSTUSED

 • rasedus ja rinnaga toitmine
 • aktiivne herpes, tüükad
 • aktiivne akne, naha infektsioon/põletik või mädavilliline lööve
 • hormonaalteraapia
 • Isotretinoiin (Roaccutane), aselaiinhape, glükoolhape, Retin – A, benzoüülperoksiid ja muud akne ravikuurid
 • nahavähk
 • keemia- või kiiritusravi
 • antibiootikumide tarbimine
 • rosaatsea II-IV aste
 • ekseemid, dermatiit, aktiivne psoriaas või aktiiniline keratoos
 • diabeet
 • hiljutine kirurgiline oparatsioon (pea nõu!)
 • hemofiilia
 • allergiad

Tulemused juba ühe protseduuriga. Soovituslik on läbida kuur 4-6 korda kuni 2x aastas.

CNS ColdPLASMA – Revolutsiooniline hooldus mitmete nahaprobleemide raviks

ColdPLASMA CNC pakub turvalist meetodit nahaprobleemide hoolduseks. See hävitab 99,9% kahjulikest bakteritest, seentest ja viirustest. See on esimene plasma aparaat Euroopas, mida võivad kasutada ka kosmeetikud ilusalongides. Algselt on plasma-aparaate kasutatud meditsiinis infektsioonide ravis ja seda edukalt juba rohkem, kui 6 aastat. Nüüd on aga see uuenduslik, suurepärane naharavi võimalus ka kosmeetikutel. Koostöös Saksa dermatoloogi Dr. Hans Bergeri ning veel kolme meditsiini ja füüsika doktoriga, on CNC välja töötanud turvalise meetodi naha probleemide hoolduseks. ColdPLASMAGA saavutad kiire ja efektiivse tulemuse. ColdPLASMA hoolitsust pakume koos ebapuhta/akneprobleemiga naha hoolitsust.

Mis on Plasma ja kuidas see toimib?

Plasma edastab väga kõrgetel sagedustel energiat, mida saab suunata nahale ilma sellega kokku puutumata. Kuna Plasma eritab energiat, mis on kõrgemal sagedusel kui laser, siis ei põhjusta see mingeid vigastusi nahal, veres ega naha teistes kihtides. Samuti on tema mõju kolm korda tugevam, kui laseril. Plasmat on kasutatud meditsiinis juba aastaid, kiirendamaks haavade paranemist ja vähendamaks herpese infektsiooni. Selle revolutsiooniline edu on tõestatud laboratoorsete uuringutega.

Mille vastu ColdPLASMA aitab?

ColdPLASMA hooldus on uuenduslik naharavi võimalus, mis aitab erinevate nahaprobleemide korral:

 • Seborroilne nahk: tugev rasueritus, laienenud poorid, põletikud, akne– antibakteriaalne toime. Vähendab bakterite levikut märkimisväärselt ja on põletikuvastase toimega. NB! ERITI TÕHUS ACNE VULGARIS PUHUL, VÕIB KASUTADA KA ROCUTANE KUURI AJAL!
 • Kuperoosa ja rosaatsea– põletikuvastane, sulgeb laienenud veresooned, rikastab neid hapnikuga
 • Herpes viirus, ekseemid, küüne- ja nahaseened, nahalõhed, soolatüükad, multiresistentsed bakterid (MRSE), kroonilised haavandid – Omab bakterite, seente, viirustevastast toimet. Hoolduse käigus hävitatakse kõik kahjulikud bakterid mikrooragnisme ja rakke kahjustamata. Kiirendab rakkude jagunemist . Plasma energia on elustava toimega ja kiirendab naha paranemist. Rikastab hapnikuga ning stimuleerib vere- ja lümfiringet nahas
 • CNC ColdPLASMA on ka vananemisvastase toimega ja sobib ka tselluliidi hoolduseks, kuna rikastab kudesid hapnikuga ning kiirendab rakkude ainevahetust (metabolismi) ning kollageeni sünteesi.

Kuidas toimib ColdPLASMA?

Kliendi naha ja plasma sondi vahele tekib elektriväli. Toimub aatomite ja molekulide ionisatsioon. See on füüsikaline protsess, mida peetakse viimase 5 aasta suurimaks innovatsiooniks meditsiinis. Seda eeskätt dermatoloogias ja haavaravi sektoris. Mis peamine, nüüd ka kosmeetika sektoris. Plasma hävitab 99,9% bakteritest. Sealjuures on oluline märkida, et Plasma hävitab just halvad bakterid nagu viirused jms, mis on positiivse laenguga. Häid baktereid, mis on negatiivse laenguga Plasma ei hävita.

Mida ColdPLASMA teeb?

Stimuleerib mikrotsirkulatsiooni. Hävitab mikroobide kogumid (99,9%). Enneolematult tõhus põletike raviks, rikastab hapnikuga. Stimuleerib rakkude juurdekasvu ja rakkude migratsiooni. Kiirendab kollageeni sünteesi. Puhastab naha täielikult.

Uuringud kinnitavad, et ColdPLASMAL puuduvad kõrvalnähud.

Vastunäidustuseks on: südamestimulaator, rasedus ning samuti soovitatakse keemiaravi ajal protseduuri mitte teostada.

 • Hind näohoolduse käigus lisa hoolitsusena Plasma teraapia (Cnc Cold Plasma) 10-20€.
 • Oluline on teostada ColdPLASMA hooldust kuurina, vastavalt probleemile. Raviplaan lepitakse kokku kosmeetikuga.

 

image

 

bdr

BDR DERMAKOSMEETILINE NAHAHOOLDUS – BEAUTY DEFECT REPAIR

Bioloogiline peeling ehk happekoorimine on spetsiaalne naha uuendamise, taastamise ja defektide korrigeerimise meetod. Lähtuvalt naha seisundist ja esinevatest muutustest kasutatakse erineva pH (3,5-1) ja toimega koorivaid kokteile.

BDR kontseptsiooni loojateks on Gabriela ja Helmut La Fontaine. Gabriela La Fontaine on hinnatud, rahvusvahelise tunnustuse pälvinud iluterapeut.Helmut La Fontaine on insener-teadur kellele kuulub enam kui 50 rahvusvahelist patenti.´

BDR hoolduse erinevus tavakosmeetikast: BDR kontseptsioonis kasutatavad dermatseutilised toimeained mõjuvad rakutasandil, aktiveerivad naharakkude tööd, stimuleerivad naha füsioloogilisi protsesse, annavad pidevalt paraneva pikaajalise teraapilise efekti. Tavakosmeetikumid niisutavad ja parandavad mikrotsirkulatsiooni, ei aktiveeri nahka rakutasandil, lühiajalisema mõjuga, pikaajalise teraapilise efektita.

Teraapiaprogrammide näidustused on naha noorendamine, aktiivne niisutamine, naha stressi-, miimikajoonte- ja pigmendimuutuste, naha päikesekahjustuste korrigeerimine. Selle meetodiga pehmendatakse ja eemaldatakse naha pinnalt elutute rakkude kihid. Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud. Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus.

BDR hoolduse erinevus tavakosmeetikast: BDR kontseptsioonis kasutatavad dermatseutilised toimeained mõjuvad rakutasandil, aktiveerivad naharakkude tööd, stimuleerivad naha füsioloogilisi protsesse, annavad pidevalt paraneva pikaajalise teraapilise efekti.

Nahastruktuuri ja välimuse paranemine on märgatav juba peale esimest hooldust, kuid märgatava muutuse saavutamiseks soovitame läbida hoolduskuuri ning kasutada koduses nahahoolduses terapeudi poolt soovitatud tooteid.

BDR näidustused:

 • Naha väljanägemise parandamiseks
 • Naha struktuuri parandamiseks
 • Kortsude vähendamiseks
 • Naha elastsuse ja toonuse parandamiseks
 • Rakkude paljunemise ja kasvu soodustamiseks
 • Kehaomaste nahafunktsioonide aktiveerimiseks
 • Armiraviks
 • Probleemse naha raviks

Tulemuste saavutamiseks oluline lisaks salongihooldusele kasutada koduhooldustooteid. BDR hoolduste vahepealselt tavakosmeetika kasutamine jätab protseduuri oodatud teraapilise efektita.

 

 

 

Visage-vignette-traitementlogo-lpg

ENDERMOLIFT NÄOHOOLITSUSED

Kõiki LPG näohoolitsusi teeme ainult LPG Cosmetics toodetega, mistõttu on hoolitsuse tulemused kiiremad, efektiivsemad ja püsivamad. LPG on kontseptsioon, mille oluliseks osaks on õiged LPG raku tasandil toimivad hooldustooted.

On tõestatud,et Endermolift hoolitsus aitab tõsta hüaluroonhappe sünteesi nahas 80 %, elastiini tootmist 46% .

Kõik väited LPG hoolduste toime kohta tulenevad teaduslikest- ja meditsiinilistest uuringutest. Selline hüaluroonhappe loomuliku sünteesi tõus nahas võrdub hüaluroonhappe täitesüstimistega ja see on ilumaailmas sensatsiooniline muutus!

ENDERMOLIFT on ainuke tehnika maailmas, mis aktiveerib loomulikult kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe tootmist valutult, nahaärritusteta ja kõrvalmõjudeta! Näohooldus aktiveerib taas tööle protsessid, mis on nahaaluses koes on aeglustunud.

Hooldus on väga meeldiv ning lõõgastav. Endermolift on võitnud juba mitmeid esteetilise meditsiini- ja innovatsiooni auhindu. Endermolift näohooldust peetakse uueks alternatiiviks ilukirurgiale tänu oma suurepärastele tulemustele.

        Endermolift massaž aitab sind kui sul on:

 • Laubakortsud
 • Kanavarbad
 • Turses silmaalused
 • Huuleümbruse kortsud
 • Kortsud kulmude vahel
 • Kortsud nina- huulejoonel
 • Tumedad silmaalused
 • Lõtvunud lõuajoon
 • Naha üldine toonus on halb
 • Laienenud poorid

Kliendil on võimalik valida Endermolift / LPG Collagen / Peeling + Collagen hoolituse vahel.

LPG BASIC HOOLITSUS 60 min 40 EUR

Sobib tuhmile, väsinud ning esimeste vananemisilmingutega nahale. Silub, modelleerib, lõõgastab näolihaseid ning vähendab turseid, vähendab topeltlõuga.

Hoolitsus algab konsultatsiooniga, mille käigus fikseeritakse koostöös kliendiga hoolitsuse eesmärk, tehakse kindlaks klienti häirivad näopiirkonnad ja nahaprobleemid ning kliendi tavapärane näohooldusrežiim ja elustiili eripärad.

LPG Basic hoolitsuse käigus puhastatkse nägu meigist ja mustusest ning kooritakse õrna nahakoorijaga. Seejärel toimub näohoolitus LPG Integral aparaadiga. Hoolitus lõpetatakse sobiva silma- ja näohooldustoote pealekandmisega. Soovi korral anname omapoolsed tootesoovitused LPG näohoolduse tõhustamiseks ning soovitud eesmärkide saavutamiseks.

LPG COLLAGEN HOOLITSUS 75 min 50 EUR

Sobib niiskusvaesele, tuhmile, pindmiste ja sügavamate kortsudega ning ka lõtvunud näonahale.

Hoolitsus algab konsultatsiooniga, mille käigus fikseeritakse koostöös kliendiga hoolitsuse eesmärk, tehakse kindlaks klienti häirivad näopiirkonnad ja nahaprobleemid ning kliendi tavapärane näohooldusrežiim ja elustiili eripärad.

LPG Collagen hoolituse käigus puhastatakse nahk meigist ja mustusest. Soovi korral viiakse läbi kerge puhastus ultraheliga. Seejärel toimub tavapärasest pikem näohoolitsus LPG Integral aparaadiga. Hoolitsuse pärliks on innovaatiline, kohese efektiga LPG Cosmetics kollageeni sünteesi stimuleeriv mask. Maski toimeainete absorbeerumise ajal viiakse läbi dekoltee ja pea-/kätemassaaž. Hoolitus lõpetatakse sobivate silma- ja näohooldustoote pealekandmisega. Soov korral anname omapoolsed tootesoovitused LPG näohoolduse tõhustamiseks ning soovitud eesmärkide saavutamiseks.

LPG näohoolitsuse tulemused on märgata juba peale esimest protseduuri

LPG PEELING+COLLAGEN HOOLITSUS 75 min – KIIRE SÄRAHOOLITSUS! 50 EUR

Sobib kuivale, paksule ja suurepoorilisele, ebatasase struktuuriga, tuhmile, vananemisilmingutega, lõtvunud näonahale. Suurepärane hooaegade vaheldumisel ning kui soovid tõhusamat nahakoorimist!

Hoolitsus algab konsultatsiooniga, mille käigus fikseeritakse koostöös kliendiga hoolitsuse eesmärk, tehakse kindlaks klienti häirivad näopiirkonnad ja nahaprobleemid ning kliendi tavapärane näohooldusrežiim ja elustiili eripärad.

LPG Peeling Collagen hoolituse käigus puhastatakse nahk meigist ja mustusest. Viiakse läbi koorimine 10% kerge happega ning  toimub tavapärasest pikem näohoolitsus LPG Integral aparaadiga. Hoolitsuse pärliks on innovaatiline, kohese efektiga LPG Cosmetics kollageeni sünteesi stimuleeriv mask. Kollageen parandab, niisutab, silub kortse ning annab nahale sära. Maski toimeainete absorbeerumise ajal viiakse läbi dekoltee ja pea-/kätemassaaž. Hoolitsus lõpetatakse sobivate silma- ja näohooldustoote pealekandmisega. Soov korral anname omapoolsed tootesoovitused LPG näohoolitsuse tõhustamiseks ning soovitud eesmärkide saavutamiseks.

LPG näohoolitsuse tulemused on märgata juba peale esimest protseduuri!